ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده ,ایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

سـاندویچ پانل پلی اورتان سقـفی, دیواری, پیچ مخفی , سردخانه ای, کـلین روم

شرکت ماموت در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید و ساخت ساختمانهای پیش ساخته فلزی و انواع پروفیل باز تاسیس گردید. در حال حاضر این گروه عظیم صنعتی با ظرفیت تولید بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع در سال و در مساحت تقریبی ۱۰۰ هکتار در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری مشغول فعالیت می باشد.

مزایای ساندویچ پانل: مقاوم در برابر زلزله - وزن سبك - نصب سریع و آسان - عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی

لیست محصولات و خدمات شرکت ماموت (ساندویچ پانل - کانکس)

ساندویچ پانل دیواری

پانل سقفی ماموت با استفاده از بهترین مواد اولیه ، تکنولوژی روز و پرسنل متخصص و متعهد ، از ضخامت 4الی 15 سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت ( دانسیته 40)تولید می شود .

ساندویچ پانل سقفی

پانل دیواری و سقفی ماموت یکی از بهترین گزینه ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی ،سردخانه ها ،کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد. این پانل با عرض مفید 1/14 متر، سهولت در طراحی فضاها را فراهم می کند .

پوشش سوله تولیدی ، صنعتی ، انبارها و سردخانه ها

ساندویچ پانل های سردخانه ای یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت سردخانه است ...

تولید ساندویچ پانل در ماموت در انواع پانل سقفی , پانل دیواری , سردخانه ای

ساندویچ پانل در ساخت کانکس و سازه های فلزی کاربرد داشته ومی توان از ساندویچ پانل در انواع ساخت کانکس کارگاهی, کانکس نگهبانی, کانکس پرتابل, کانکس سرویس بهداشتی استفاده کرد.

ماموت بزرگترین تولید کننده محصولات ساندویچ پانل ، ، پانل دیواری ، ساندویچ پنل دیواری

ارائه انواع ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی، دیواری،پیچ مخفی، سردخانه ای، کلین روم(اتاقهای تمیز) با دانسیته 40 کیلوگرم بـر متر مکعب، مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی و مشاوره در امر طراحی سالنهای نگهداری مرغ با سبکترین مصالح و حداقل مصرف انرژی با کمترین زمان اجرا، ساخت انواع کانکس و سردخانه های پرتابل زیر صفر و بالای صفر، مهمترین فعالیتهای شرکت ماموت به شمار می روند.

شرکت ماموت

شرکت ماموت با بهره ‌گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌ های معتبر خارجی، امكان توليد ساندویچ پانل قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته ‌های مشتری را فراهم نموده است. نحوه تماس با شرکت ماموت ... , شرکت ماموت , مجتمع صنعتی ماموت , ساندویچ پانل شرکت ماموت , تلفن شرکت ماموت , تلفن کارخانه ماموت , تلفن ماموت , شماره تلفن ماموت , شماره تماس شرکت ماموت , پانل ماموت, سایت شرکت ماموت , پانل شرکت ماموت, سایت کارخانه ماموت , آدرس شرکت ماموت ,آدرس کارخانه ماموت .

ساندویچ پانل شرکت ماموت

مجتمع صنعتي ماموت در سال 1370 هجري شمسي در زميني به وسعت 50 هكتار در زمينه تولید ساندویچ پانل فعالیت خودر را آغاز نمود.بر اساس آخرين گزارش شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در تير ماه امسال كارخانجات مجتمع صنعتي ماموت با بهره گيري از ماشين آلات و نيروهاي متخصص آموزش ديده در واحدهاي صنعتي اروپا هم اكنون يكي از كارخانجات معتبر و مطرح در سطح خاور می باشد

ساندویچ پنل

ماموت تولید کننده ساندویچ پانل سقفی ، دیواری ، سردخانه ای . ماموت برزگترین و با کیفیت ترین و معتبر ترین تولید کننده پانل پوششی سوله در خاورمیانه

ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای

تولید و ارائه انواع ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، که جهت استفاده به عنوان دیوار و سقف پیش ساخته سوله و سازه های صنعتی و تولیدی و مرغداری و سردخانه کاربرد دارد. بالاترین ، بهترین و باکیفیت ترین ساندویچ پانل ها از نوع ورق الوزینگ ، گالوانیزه و یا آلومینیوم می باشد.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد. ساندویچ پانل ها جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی سوله ها ، ساختمان های پیش ساخته ، کانکس و سردخانه ها می باشند.

ساندویچ پانل - sandwich panels

ساندویچ پانل از دورو ورق آلوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم پیش رنگ شده وارداتی به ضخامت 5/0 میلیمتر ( از یکطرف 25 میکرون رنگ کوره ای پخته پلیستر و از طرف داخل حاوی 7 میکرون پرایمر جهت چسبندگی قطعی فوم به ورق ) با ۴ سانت ایزوله پلی اورتان با دانسیته 2+40 کیلوگرم در متر مکعب.

ساندویچ پانل - ساندویچ پنل - پانل - پنل - پانل ساندویچی

انواع دیوار پیش ساخته عبارتست از : ساندویچ پانل ، ساندویچ پنل ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، پانل سقفی ، پانل دیواری ، پانل سوله ، پانل ساندویچی ، کارخانه ساندویچ پانل ، اطلاعات ساندویچ پانل ، پانل سقفی و دیواری سوله ، ساندویج پانل سقف و دیوار ، پانل مجتمع صنعتی ماموت ،تولید کننده ساندویچ پنل ، پنل دیواری ، پنل سقفی ، ساندویج پانل از فوم پلی یورتان ،ساندویج پانل جهت پوشش سقف و دیوار کاربرد دارد.

ساندویچ پانل در انواع سقفی و دیواری و سردخانه ای

ماموت بزگترین تولید کننده و صادر کننده ساندویچ پانل تولیدی پوشش سوله و سازه های سازه های ساختمانی و سردخانه در ایران و خاور میانه است ،تولیدات شامل :انواع ساندویچ پانل دیواری سوله ، انواع ساندویچ پانل سقفی سوله ،انواع ورق الوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم دیواری و سقفی. جهت کسب اطلاعات از بهای (قیمت) ساندویچ پانل ها به وب سایت پانل ماموت وارد شوی

تولید کننده ساندویچ تولید کننده ساندویچ پانل - تولید کننده پانل سقفی - تولید کننده پانل دیواری - تولید کننده پانل سردخانه ای

شرکت ماموت پانل با سابقه تولید بیش از پنج میلیون متر مربع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان و به کارگیری یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید به روز اروپایی ( کانتینیوس ) و با بهره گیری از پرسنل مجرب و آزموده مفتخر است مشخصات فنی تولیدات خود را در جهت استحضار مدیران، مجریان و مشاورین محترم صنایع ملی و خصوصی به عرض برساند.

لیست اسامی تولید کنندگان ساندویچ پانل - تولید کنندگان پانل ساندویچی - شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل

کارخانه شرکت ماموت پانل یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده ساندویچ پانل در ایران میباشد که از جدیدترین فناوری و تکنولوژی تولید , همزمان با فناوری شرکتهای مطرح اروپایی بهره میبرد و فعالیت خود را همزمان با آغاز سال تولید ملی آغاز نموده است. شركت ماموت توليد كننده انواع ساندويچ پانل هاي سقفي و ديواري با فوم پلي پلی یورتان با ظرفيت توليد بيش از 5000000 متر مربع در سال است.

فروشنده ساندویچ پانل - فروشندگان ساندویچ پانل - مرکز فروش ساندویچ پانل - فروش ساندویچ پانل ماموت - فروشنده پانل سوله

پانل شرکت ماموت با هدف تولید و فروش انواع ساندویچ پانل ( سقفی ، دیواری ، سرد خانه ای ) از ورق پیش رنگ شده خارجی با عایق های پلی یورتان که کاربردهای مختلف در عایق بندی و بلوک های سقفی را دارد و با اتکا به چندین دهه پیشینه درخشان در زمینه ساخت سازه های فلزی پیش ساخته و انواع پوشش فلزی و ساندویچ پانل در شهرک صنعتی صنایع ساختمانی فعالیت می نماید.تولید و فروش ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ، دو رو ورق و یکرو ورق، نوع ورق مورد استفاده از ورقهای (گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک میباشد.

پوشش سوله - پوشش دیوار سوله - ورق ساندویچ پانل - ورق پوشش سقف - ورق پوشش سوله - پوشش سقف شیروانی

میزان پوشش گالوانیزه (ضخامت روی ) بر روی ورق ها و سایر مقاطع فولادی متفاوت می باشد. میزان پوشش گالوانیزه ورق ها بر اساس جرم پوشش فلز روی آنها تعیین می گردد. از نظر ظاهری نیز ورق گالوانیزه به سه نوع ورق گالوانیزه بدون گل، ورق گالوانیزه گل ریز و ورق گالوانیزه گل درشت تقسیم بندی می شود. تفاوت این سه دسته ورق گالوانیزه در شکل گیری کریستال (گل) گالوانیزه بر روی ورق است که شکل گیری کریستال ها بسته به سرعت سرد نمودن ورق و میزان روی بکار رفته در فرآیند گالوانیزاسیون متفاوت خواهد بود.

By P Web Design Company

ساندويچ پانل , ساندويچ پنل , پانل ساندويچي , پانل

نوشته شده توسط mazlumi
یکشنبه, 12 خرداد 1392 ساعت 13:49

 

ساختمان پیش ساخته :


در بعضی مواقع سازه های پیش ساخته ای برای مصارف ویلایی و یا باغی و یا به خاطر سبک بودن و یا به دلیل سرعت ساخت و ساز و یا قابلیت جا به جا شدن سازه و یا جمع آوری و نصب مجدد آن مردم تمابل به استفاده از خانه های پیش ساخته دارند که بر مبنای نقشه و یا متریال خاصی که سفارش می دهند طراحی و ساخته می شود.

خانه‌های پیش‌ساختهکه در انگلیسی به آنها Prefabricated home میگویند، ساختمانهایی هستند که قطعات آنها در خارج از سایت ساخته میشوند(معمولا در ابعاد استاندارد که به آسانی قابل نصب باشند)و در محل سایت نصب میگردند. بعضی از خانه‌های پیش‌ساخته جدید در طراحی خود از سبکهای پست‌مدرنیسم و فیوچریسم الهام گرفته اند. همچنین اصطلاح خانه های پیش ساخته ممکن است مورد اشاره باشد به خانه های قابل حمل که بر روی چرخ قرار دارند. Modular homes قطعات ان در کارخانه ساخته میشود سپس به محل حمل و نصب میگردد. Manufactured homes سازه فلزی آن در کارخانه تولید و در محل نصب میگردد. Mobile homes بر روی چرخ ساخته میشود که به آسانی قابل حمل باشد.

مشخصات و کاربری سازه های پیش ساخته با ساندویچ پانل

● کمپ  اسکان کارگری در  پروژه ها                                            ●  آشپزخانه های صنعتی در پروژه ها
● کمپ اسکان نیروهای نظامی                                                ●  مراکز بهداشتی  شهری و روستایی
● کمپ اداری در کارگاه ها و پروژه ها                                         ●   مدارس و آموزشگاه  ها

●  اسکلت سازه :   اسکلت سازه پیش ساخته پانلی از پروفیل نبشی و ناودانی با مقاطع خاص بوده که به وسیله پیچ و مهره بر روی فونداسیون نصب می گردد.
● پوشش خارجی سازه : پوشش خارجی از ساندویچ پانل آلوزینک و گالوانیزه پلی اورتان  و پلی استایرن با  ضـخامت و دانسیته استاندارد
● پوشش داخلی سازه : دیواره های سازه نیز قابلیت پوشش از انواع مصالح سنتی و نوین با توجه به کاربری سـازه را دارد
●  پوشش کف سازه : کف سازه نیز قابلیت پوشش از انواع مصالح سنتی و نوین با توجه بـه کاربری سازه را دارد
●  درب و پنجره سازه :  درب و پنجره سازه از نوع پی وی سی یا آلومینیوم به صورت تک جداره یا دو جداره خواهد بود
● شیشـه درب و پنجره سازه : شیشه درب و پنجره از شیشه دو جداره ،مشجر ،رفلکس رنگی
●  تاسیسات برقی و الکتریکی سازه :  تاسیسات برقی (ورودی برق به سازه ،سیم کشی توکار و رو کار،کلید و پریز ،فیوزمینیاتوری ،روشنایـی سر درب ،تجهیزات روشنایی داخلی ،ارتباطات مخابراتی با پوشش داکت یو پی وی سی
●  تاسیسات آب و فاضلاب سازه :  تاسیسات آب و فاضلاب سازه تماما" از لوله های پلی اتیلن و پی وی سی فشار قوی بوده تا کلیه عملیات بهره برداری در این بخش از سازه مانند : آبرسانی سرد و گرم ،سیستم دفع فاضلاب ،سیستم دفع آب جمع شده بر سقف و یا کف سازه (کف شورها ) بدون هیچ مشکلی عمل نماید.
●  تاسیسات گرمایش و سرمایش سازه  :  تاسیسات گرمایش و سرمایش سازه با توجه به قابلیت این نوع روش ساخت به هر صورتی اعم از سیستم های مرکزی و یونیت ،برقی ،گازی ،نفتی ،گازوییـلی و انرژی خورشیدی قابل اجرا و بهره برداری می باشد.
● تجهیزات جانبی سازه  : پارتیشن ام دی اف ، درب یو پی وی سی ،آلومینیومی ،کابینت و سینک  ظرفشویی


●  سایر کانکس ها و  پیش ساخته ها
● سازه های پیش ساخته ال اس اف
● سازه های پیش ساخته ساندویچ پانلی
●سازه های پیش ساخته چوبی
●کانکس اداری با کاربری استقرار کارمندان دفتری و ستادی در محل پروژه های عمرانی ، ساختمانی و نفتی ...
●کانکس سرویس بهداشتی با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون درون شهری ، برون شهری و کارگاهی و صنعتی ...
●کانکس آلومینیومی با کاربری استقرار جهت نگهبانی ، فروشگاه های داخل ساختمان و جایگاه سریداری ...
●کانکس کشاورزی با کاربری استفاده جهت کشاورزی صنعتی ، کشت آزمایشگاهی و کشت گلخانه ای ...
●کانکس انباری با کاربری استقرار در محل های گوناگون درون شهری و برون شهری ، کارگاهی  و عمرانی ...
●کانکس توریستی و گردشگری با کاربری استقرار در محل های گوناگون درون شهری و برون شهری و فضای سبز ...
●کانکس آشپزخانه با کاربری استقرار در کارگاه ها ، مناطق نظامی ،  پروژه های سیار و مناطق توریستی ...
●کانکس فایبرگلاس با کاربری های مختلف جهت استقرار در فضاهای گوناگون درون شهری و برون شهری ...
●کانکس متحرک یا کاراوان با قابلیت جابجایی توسط کشنـده و امکان استقرار در فضاها و مکان های گوناگون ...
●کانکس آموزشی با کاربری استقرار در کلیه فضاهای درون شهری و برون شهری جهت کلاس های آموزشی ...
●کانکس پی وی سی با کاربری های مختلف جهت استقرار در فضاهای گوناگون درون شهری و برون شهری ...
●کانکس چوبی با کاربری استقرار در فضاهای طبیعی ، جنگل ها ، مراتع ، پارک ها و تفریحگاه های توریستی ...
●کانکس آزمایشگاهی با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون علمی ، تحقیقاتی ، پزشکی و لابراتوراها ...
●کانکس ال اس اف با  کاربری استقرار در فضاهای دورن شهری و برون شهری ...
●کانکس پزشکی با کاربری استقرار در فضاهای درون شهری و برون شهری جهت درمانگاه های سیار ...
●کانکس مخابراتی BTS و رادیویی با کاربری استقرار جهت ایستگاه های مخابراتی تلفن سیار BTS
●کانکس نگهبانی با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون درون شهری ، برون شهری و جاده ای ...
●کانکس یخچالدار با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون جهت نگهداری و حمل و نقل مواد فاسد شدنی ...
●کانکس کارگاهی با کاربری استقرار مهندسان ، تـکنسین ها و کارگران و در محل پـروژه های عمرانی ...
●کانکس نمایشگاهی با کاربری استقرار  در فضاهای باز نمایشگاهی ، نمایشگاه های سیار و خیابانی ...
●کانکس خاص با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون درون شهری ، برون شهری ، کارگاهی و صنعتی ...
●کانکس امدادی با کاربری استقرار در فضاها و شرایط اقلیمی گوناگون جهت پیشگیری ...
●کانکس مدیریتی با کاربری دفاتر کار مدیران پروژه نفتی و روسای کارگاه های عمرانی و راهسازی ...
●کانکس فروشگاهی با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون مانند میادین تره بـار و بازار روز ...
●کانکس نظامی با کاربری استقرار در فضاهای گوناگون نظامی و انتظامی ...

●ساندویچ پانل پلی اورتان پی وی سی     ●ساندویج پانل پلی اورتان آلومینیوم     ●ساندویچ پانل پلی اورتان گالوانیزه      ●ساندویچ پانل پلی اورتان آلوزینک        ●ساندویچ پانل پلی استایرن آلومینیوم  
●ساندویچ پانل پلی استایرن گالوانیزه        ●ساندویچ پانل پلی استایرن آلوزینک    ●ساندویچ پانل پشم سنگ آلومینیوم   ●ساندویچ پانل پشم سنگ گالوانیزه    ●ساندویچ پانل پشم سنگ آلوزینک
●ساندویچ پانل پشم شیشه آلومینیوم     ●ساندویچ پانل پشم شیشه گالوانیزه  ●ساندویچ پانل پشم شیشه آلوزینک 

ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل پانل ساندویچی پانل دیواری پانل سقفی پنل ماموت پانل ساندویچ سقف پانل ساندویچ پنل دیوار پانلی
Left direction
50
30
20
Right direction