ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده ,ایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

سـاندویچ پانل پلی اورتان سقـفی, دیواری, پیچ مخفی , سردخانه ای, کـلین روم

شرکت ماموت در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید و ساخت ساختمانهای پیش ساخته فلزی و انواع پروفیل باز تاسیس گردید. در حال حاضر این گروه عظیم صنعتی با ظرفیت تولید بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع در سال و در مساحت تقریبی ۱۰۰ هکتار در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری مشغول فعالیت می باشد.

مزایای ساندویچ پانل: مقاوم در برابر زلزله - وزن سبك - نصب سریع و آسان - عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی

لیست محصولات و خدمات شرکت ماموت (ساندویچ پانل - کانکس)

ساندویچ پانل دیواری

پانل سقفی ماموت با استفاده از بهترین مواد اولیه ، تکنولوژی روز و پرسنل متخصص و متعهد ، از ضخامت 4الی 15 سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت ( دانسیته 40)تولید می شود .

ساندویچ پانل سقفی

پانل دیواری و سقفی ماموت یکی از بهترین گزینه ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی ،سردخانه ها ،کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد. این پانل با عرض مفید 1/14 متر، سهولت در طراحی فضاها را فراهم می کند .

پوشش سوله تولیدی ، صنعتی ، انبارها و سردخانه ها

ساندویچ پانل های سردخانه ای یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت سردخانه است ...

تولید ساندویچ پانل در ماموت در انواع پانل سقفی , پانل دیواری , سردخانه ای

ساندویچ پانل در ساخت کانکس و سازه های فلزی کاربرد داشته ومی توان از ساندویچ پانل در انواع ساخت کانکس کارگاهی, کانکس نگهبانی, کانکس پرتابل, کانکس سرویس بهداشتی استفاده کرد.

ماموت بزرگترین تولید کننده محصولات ساندویچ پانل ، ، پانل دیواری ، ساندویچ پنل دیواری

ارائه انواع ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی، دیواری،پیچ مخفی، سردخانه ای، کلین روم(اتاقهای تمیز) با دانسیته 40 کیلوگرم بـر متر مکعب، مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی و مشاوره در امر طراحی سالنهای نگهداری مرغ با سبکترین مصالح و حداقل مصرف انرژی با کمترین زمان اجرا، ساخت انواع کانکس و سردخانه های پرتابل زیر صفر و بالای صفر، مهمترین فعالیتهای شرکت ماموت به شمار می روند.

شرکت ماموت

شرکت ماموت با بهره ‌گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌ های معتبر خارجی، امكان توليد ساندویچ پانل قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته ‌های مشتری را فراهم نموده است. نحوه تماس با شرکت ماموت ... , شرکت ماموت , مجتمع صنعتی ماموت , ساندویچ پانل شرکت ماموت , تلفن شرکت ماموت , تلفن کارخانه ماموت , تلفن ماموت , شماره تلفن ماموت , شماره تماس شرکت ماموت , پانل ماموت, سایت شرکت ماموت , پانل شرکت ماموت, سایت کارخانه ماموت , آدرس شرکت ماموت ,آدرس کارخانه ماموت .

ساندویچ پانل شرکت ماموت

مجتمع صنعتي ماموت در سال 1370 هجري شمسي در زميني به وسعت 50 هكتار در زمينه تولید ساندویچ پانل فعالیت خودر را آغاز نمود.بر اساس آخرين گزارش شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در تير ماه امسال كارخانجات مجتمع صنعتي ماموت با بهره گيري از ماشين آلات و نيروهاي متخصص آموزش ديده در واحدهاي صنعتي اروپا هم اكنون يكي از كارخانجات معتبر و مطرح در سطح خاور می باشد

ساندویچ پنل

ماموت تولید کننده ساندویچ پانل سقفی ، دیواری ، سردخانه ای . ماموت برزگترین و با کیفیت ترین و معتبر ترین تولید کننده پانل پوششی سوله در خاورمیانه

ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای

تولید و ارائه انواع ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، که جهت استفاده به عنوان دیوار و سقف پیش ساخته سوله و سازه های صنعتی و تولیدی و مرغداری و سردخانه کاربرد دارد. بالاترین ، بهترین و باکیفیت ترین ساندویچ پانل ها از نوع ورق الوزینگ ، گالوانیزه و یا آلومینیوم می باشد.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد. ساندویچ پانل ها جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی سوله ها ، ساختمان های پیش ساخته ، کانکس و سردخانه ها می باشند.

ساندویچ پانل - sandwich panels

ساندویچ پانل از دورو ورق آلوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم پیش رنگ شده وارداتی به ضخامت 5/0 میلیمتر ( از یکطرف 25 میکرون رنگ کوره ای پخته پلیستر و از طرف داخل حاوی 7 میکرون پرایمر جهت چسبندگی قطعی فوم به ورق ) با ۴ سانت ایزوله پلی اورتان با دانسیته 2+40 کیلوگرم در متر مکعب.

ساندویچ پانل - ساندویچ پنل - پانل - پنل - پانل ساندویچی

انواع دیوار پیش ساخته عبارتست از : ساندویچ پانل ، ساندویچ پنل ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، پانل سقفی ، پانل دیواری ، پانل سوله ، پانل ساندویچی ، کارخانه ساندویچ پانل ، اطلاعات ساندویچ پانل ، پانل سقفی و دیواری سوله ، ساندویج پانل سقف و دیوار ، پانل مجتمع صنعتی ماموت ،تولید کننده ساندویچ پنل ، پنل دیواری ، پنل سقفی ، ساندویج پانل از فوم پلی یورتان ،ساندویج پانل جهت پوشش سقف و دیوار کاربرد دارد.

ساندویچ پانل در انواع سقفی و دیواری و سردخانه ای

ماموت بزگترین تولید کننده و صادر کننده ساندویچ پانل تولیدی پوشش سوله و سازه های سازه های ساختمانی و سردخانه در ایران و خاور میانه است ،تولیدات شامل :انواع ساندویچ پانل دیواری سوله ، انواع ساندویچ پانل سقفی سوله ،انواع ورق الوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم دیواری و سقفی. جهت کسب اطلاعات از بهای (قیمت) ساندویچ پانل ها به وب سایت پانل ماموت وارد شوی

تولید کننده ساندویچ تولید کننده ساندویچ پانل - تولید کننده پانل سقفی - تولید کننده پانل دیواری - تولید کننده پانل سردخانه ای

شرکت ماموت پانل با سابقه تولید بیش از پنج میلیون متر مربع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان و به کارگیری یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید به روز اروپایی ( کانتینیوس ) و با بهره گیری از پرسنل مجرب و آزموده مفتخر است مشخصات فنی تولیدات خود را در جهت استحضار مدیران، مجریان و مشاورین محترم صنایع ملی و خصوصی به عرض برساند.

لیست اسامی تولید کنندگان ساندویچ پانل - تولید کنندگان پانل ساندویچی - شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل

کارخانه شرکت ماموت پانل یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده ساندویچ پانل در ایران میباشد که از جدیدترین فناوری و تکنولوژی تولید , همزمان با فناوری شرکتهای مطرح اروپایی بهره میبرد و فعالیت خود را همزمان با آغاز سال تولید ملی آغاز نموده است. شركت ماموت توليد كننده انواع ساندويچ پانل هاي سقفي و ديواري با فوم پلي پلی یورتان با ظرفيت توليد بيش از 5000000 متر مربع در سال است.

فروشنده ساندویچ پانل - فروشندگان ساندویچ پانل - مرکز فروش ساندویچ پانل - فروش ساندویچ پانل ماموت - فروشنده پانل سوله

پانل شرکت ماموت با هدف تولید و فروش انواع ساندویچ پانل ( سقفی ، دیواری ، سرد خانه ای ) از ورق پیش رنگ شده خارجی با عایق های پلی یورتان که کاربردهای مختلف در عایق بندی و بلوک های سقفی را دارد و با اتکا به چندین دهه پیشینه درخشان در زمینه ساخت سازه های فلزی پیش ساخته و انواع پوشش فلزی و ساندویچ پانل در شهرک صنعتی صنایع ساختمانی فعالیت می نماید.تولید و فروش ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ، دو رو ورق و یکرو ورق، نوع ورق مورد استفاده از ورقهای (گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک میباشد.

پوشش سوله - پوشش دیوار سوله - ورق ساندویچ پانل - ورق پوشش سقف - ورق پوشش سوله - پوشش سقف شیروانی

میزان پوشش گالوانیزه (ضخامت روی ) بر روی ورق ها و سایر مقاطع فولادی متفاوت می باشد. میزان پوشش گالوانیزه ورق ها بر اساس جرم پوشش فلز روی آنها تعیین می گردد. از نظر ظاهری نیز ورق گالوانیزه به سه نوع ورق گالوانیزه بدون گل، ورق گالوانیزه گل ریز و ورق گالوانیزه گل درشت تقسیم بندی می شود. تفاوت این سه دسته ورق گالوانیزه در شکل گیری کریستال (گل) گالوانیزه بر روی ورق است که شکل گیری کریستال ها بسته به سرعت سرد نمودن ورق و میزان روی بکار رفته در فرآیند گالوانیزاسیون متفاوت خواهد بود.

By P Web Design Company

ساندویچ پانل ,ساندویچ پنل , ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری , پانل ساندویچی , پانل دیواری , پانل سقفی

نوشته شده توسط mazlumi
دوشنبه, 08 مهر 1392 ساعت 08:15

 

پوشش سقف شیروانی ( پوشش سقف های شیب دار ) :

سقف های شیب دار در کنار دریا که نزول برف و باران زیاد است، اجرای این سقف باعث میشود که برف و باران به راحتی از لوله ناودان یا لبه سقف به خارج ریخته و احتیاج به برفروبی نداشته باشند. سقفهای شیبدار در مقایسه با سقفهای مسطح به مواظبت کمتری احتیاج دارند و اجرای آنها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است. علاوه بر اینها در برخی از نقاط ممکنست ورقهای پوششی به عنوان عایق رطوبت روی سقفهای شیبدار بتنی یا طاق ضربی قرار گیرند. در مورد اخیر بیشتر از ورقهای آزبست و سیمان استفاده میشود.
طبقهبندی سقفهای شیبدار و پوشش آنها
تقسیمبندی سقفهای شیبدار از لحاظ سازه سقف، طرق شیببندی و نوع پوشش روی خرپا به شرح زیر است:
1. طبقهبندی با توجه به جنس مصالح سازه سقف
پوششهای شیبدار معمولاً روی خرپاهای فلزی یا چوبی قرار میگیرند، علاوه بر خرپا در برخی از موارد ممکن است این پوششها روی سقفهای بتنی شیبدار و یا طاق ضربی نیز قرار گیرند.
2. طبقهبندی با توجه به شیببندی سقف
این پوششها میتوانند با شیب یکطرفه، دو طرفه و یا به صورت دندانه اره باشند که نوع اخیر بیشتر در کارخانجات و برای استفاده از نور کاربرد دارد. انواع دیگری نیز وجود دارد که کمتر متداول بوده و از ذکر آنها خودداری میشود.
3 .طبقهبندی از لحاظ جنس پوشش
به طور کلی پوششهای شیبدار میتوانند از انواع مصالح که اهم آنها به شرح زیر است، تشکیل شده باشند:
الف: پوششهای پنبه کوهی و سیمان شامل ورقهای موجدار، آردواز و توسکانا
ب: ورقهای آلومینیوم یا موج سینوسی یا ذوزنقهای
پ: مهمترین ورقهای فولادی شامل: ورقهای فولادی گالوانیزه با موج ریز یا درشت سینوسی و ذوزنقهای، ورقهای فولادی گالوانیزه صاف، ورقهای فولادی یا پوشش پلاستیک، ورقهای تهیه شده با لعاب پخته، ورقهای رنگ شده از قبیل ورقهای موجدار با عایقهای حرارتی، رطوبتی و بخاربند
ت: ورقهایی که از آمیختن قیر و پنبه کوهی تهیه میشوند.
ث: انواع پوششهای چوبی
ج: پوششهای سفالی
چ: پوشش با ورقهای پلاستیکی شفاف
سازه سقفهای شیبدار
همان طور که توضیح داده شد، پوششهای شیبدار معمولاً روی خرپا قرار میگیرند و خرپا میتواند فلزی یا چوبی باشد. علاوه بر آن در برخی از موارد این پوششها روی سقفهای بتنی یا طاق ضربی نیز قرار میگیرند. جزئیات اجرایی سقفهای شیبدار به شرح زیر است:
الف: خرپای فلزی
خرپای فلزی پس از ساخت، باید به نحو مناسبی رنگآمیزی شود، همچنین باید دقت نمود که بال بالایی لایههای فلزی در یک شیب و در یک صفحه فرضی قرار گیرند. فاصله لایهها، باید متناسب با ابعاد ورقها انتخاب شود. در سقفهای با خرپای فلزی، باید خرپاها لااقل در یک طرف کاملاً به کلاف بتنآرمه بسته شوند، برای این کار باید قبلاً پیچهای لازم برای اتصال در داخل کلاف بتنی قرار داده شود.
ب: خرپای چوبی
چوب مورد مصرف در خرپاهای چوبی، باید حداکثر ) 19%( رطوبت داشته باشد. اعضای مختلف خرپای چوبی در تمام نقاط اتصال باید با پیچ و مهره و یا اسکوپهای فولادی محکم به یکدیگر بسته شوند (میخ نمودن ساده این اضلاع به یکدیگر کافی نمیباشد). تمامی سطوحی که با مصالح بنایی تماس دارند، باید برای محافظت در مقابل رطوبت با قیر، قطران یا مواد مناسب دیگری که مورد تصویب دستگاه نظارت باشد، اندود گردند. در محل تماس خرپای چوبی با مصالح بنایی یا بتن در تکیهگاهها باید یک لایه مقوای قیراندود، نئوپرین و یا مصالح مشابه آن قرار داده شود. باید امکان تهویه خرپاهای چوبی فراهم باشد تا از پیدایش قارچ و سایر آفات چوب جلوگیری شود. جفت کردن قطعات مختلف خرپا، باید با اصول فنی صورت گیرد. میخهای لاپه باید از تمام ضخامت لاپه گذشته و به مقدار لازم در عضو فوقانی خرپا فرو روند. در ساختمانهای چوبی که در معرض برف و باران واقع میشوند، باید شکل خارجی بنا طوری باشد که آب باران به سرعت جریان یافته و تخلیه شود. خرپاهای چوبی متوالی، باید به وسیله اعضای ضربدری در جهت عمود بر سطح خرپا با یکدیگر مرتبط باشند.
پ: طاق ضربی
چنانچه سازه سقف شیبدار، طاق ضربی باشد و دستور خاصی به منظور آماده نمودن سطح سقف برای پوشش شیبدار صادر نشده باشد، میتوان به ترتیب زیر عمل کرد: ابتدا قطعات کوچک واسطه از قبیل ناودانی، تیرآهن و قوطی را آماده کرده و روی تیرآهنهای سقف ضربی جوش میدهند و سپس پرلینها را روی قطعات پروفیل یاد شده، قرار داده و پوشش را اجرا مینمایند.
ت: سقفهای بتنآرمه شیبدار
اگر سازه سقف شیبدار، بتنآرمه باشد، معمولاً در موقع بتنریزی گوههای چوبی به شکل هرم ناقص در نقاط معینی در دال سقف قرار میدهند تا بعداً بتوان پروفیلهای آهنی را به گوههای مربوط، متصل و پوشش شیبدار را اجرا نمود. چنانچه گوههای مورد نظر نصب نشده و یا تدابیر دیگری که بتوان نسبت به نصب پروفیلها اقدام نمود، به عمل نیامده باشد و بخواهند با به کار بردن چکش فشنگی و صفحه فلزی رابط، پروفیلهای آهنی را نصب نمایند، باید نحوه عمل و نوع فشنگ مورد استفاده به تصویب دستگاه نظارت برسد.
پوشش سقفهای شیبدار
.1 پوشش سقفهای شیبدار با ورقهای سیمان ـ پنبه نسوز
الف: پوشش با ورقهای موجدار
ورقهای موجدار طوری روی هم قرار میگیرند که در جهت موج و در راستای عمود بر آن همپوشانی لازم را داشته باشند، بنابراین، این ورقها دو نوع همپوشانی دارند، همپوشانی در جهت موج و همپوشانی در راستای عمود بر موج.
1- همپوشانی در جهت موج
تصویر افقی این همپوشانی همیشه برابر 47 میلیمتر است که اصطلاحاً به آن نیم موج میگویند و به هیچ وجه تابع طول ورق، شیب، فاصله تیرریزی و سایر عوامل نمیباشد.
2- همپوشانی در راستای عمود بر موج
این همپوشانی تابع عوامل جوی و شیب سقف است و حداکثر آن 20 سانتیمتر و حداقل آن 10 سانتیمتر میباشد. برای شیبهای کمتر از (18%)، باید خمیر آببندی به کار برد. این خمیر باید در مقابل عوامل جوی از قبیل گرمای شدید، یخبندان و گرد و غبار مقاومت زیادی داشته باشد. خمیر مذکور را باید به صورت نوار به فاصله 15 میلیمتر از حاشیه موج بالا رونده قرار داده و ورق بعدی را با فشار روی آن قرار دهند تا فاصله بین دو ورق کاملاً با خمیر پر شود. محلی که قرار است با خمیر آببندی شود، باید از گرد و غبار کاملاً پاک شده و خشک باشد. در پوشش با شیب کم، حتیالامکان باید از ورقهای بزرگتر استفاده شود.
3- برش گوشههای ورقها
ورقهای ۵١/۵ و ١/٢ ۶ موج سیمان ـ پنبه نسوز را به طریق برش گوشهها نصب مینمایند. این روش به این علت انتخاب شده که در محل فصل مشترک چهار ورق گوشه، دو ورق وسط در یک سطح قرار گرفته و از به وجود آمدن چهار لایه ورق جلوگیری شود. گوشه ورقها را معمولاً با تیغه مخصوصی که در نوک آن قطعه الماس مناسب جوش دادهاند، برش میدهند، علاوه بر آن با قیچی مخصوص برش نیز میتوان این کار را انجام داد.
4- جهت نصب ورق
همیشه جهت نصب ورق بر خلاف وزش باد است. نصب همیشه از پایینترین نقطه سقف در جهت عکس وزش باد (که در هر منطقه بر پایه آمار و تجربیات موجود تعیین میشود) انجام میپذیرد.
5- گیرهها و وسایل نصب
گیره نصب متناسب با نیمرخ پروفیل لایه انتخاب میشود. گیره را روی موجهای 2 و 5 میبندند و در ورقهای بزرگ روی تیر افقی وسط، بستن یک گیره کافی است. گیرهها را معمولاً از فولاد گالوانیزه به قطر 6 الی 8 میلیمتر انتخاب میکنند. همراه هر گیره یک عدد مهره شش گوش، یک عدد واشر فلزی و یک عدد واشر قیری به کار برده میشود. در خطالرأسها و محل برخورد دو شیب، معمولاً یک عدد تیزه مناسب قرار داده میشود.
6- متعلقات مربوط به ورقهای موجدار
ورقهای موجدار آزبست ـ سیمان علاوه بر تیزه، متعلقات دیگری مانند لبه موجدار، لبه دندانهدار، اتصال دیواری مستقیم، ورق برای عبور لوله، کلاهک چهار ضلعی و شش ضلعی و کناره ساده دارند که هریک باید در جای خود نصب شوند. پیمانکار باید کار نصب را به افراد متخصص و مجرب واگذار نماید.
ب: پوشش با ورقهای آردواز
ورقهای آردواز معمولاً به دو اندازه 60×30 و 30×20 سانتیمتر، تولید و به کار برده میشوند. در نصب این ورقها رعایت نکات زیر ضروری است:
1- زیرسازی
زیرسازی ورقهای آردواز باید با چوب نراد خارجی (روسی یا مشابه) انجام گردد. بدین منظور ابتدا چهارتراشهای چوبی را به عرض حدود 6 سانتیمتر و ارتفاع حدود 8 سانتیمتر و به فاصله مناسب به امتداد خط بزرگترین شیب سقف قرار میدهند (این فاصلهها را اگر در نقشهها مشخص نشده باشد، میتوان حدود 90 الی 100 سانتیمتر در نظر گرفت). چهارتراشها را بسته به اینکه سازه سقف، فلزی، چوبی، طاق ضربی، و یا بتنآرمه باشد، به نحو مناسبی مطابق جزئیات مندرج در نقشهها به سقف متصل مینمایند. بر حسب اینکه ورقهای آردواز به ترتیب 60×30 سانتیمتر و یا 30×20 سانتیمتر باشد، چهارتراشهای کوچکتری به ابعاد حدود 4 سانتیمتر عرض و 3 سانتیمتر ارتفاع را در فواصل 20 و 10 سانتیمتر، عمود بر چهارتراشهای قبلی روی آنها قرار داده و با میخ میکوبند. پس از اینکه زیرسازی از هر لحاظ آماده شد، ورقهای آردواز را با رعایت همپوشانی لازم نصب مینمایند، برای نصب هر ورق یک عدد کرامپون مسی و 2 عدد میخ به عنوان عامل اتصال مورد نیاز است.
2- همپوشانی
همپوشانی طولی این ورقها، 2/3 طول ورق و همپوشانی عرضی، 1/2 عرض آن میباشد، به قسمی که سطح مفید هر ورق برابر 1/3 سطح آن ورق بوده و سطح کل ورقهای نصب شده، معادل سه برابر سطح پوشش میباشد.
3- شیب سقفهای دارای پوشش آردواز
شیب این سقفها با توجه به ابعاد ورقها و وضعیت آب و هوای منطقه

 

 


پوشش سقف سوله پوشش سوله ورق پوشش
ورق پوشش سقف ورق پوشش سقف شیروانی ورق پوشش سوله
پوشش دیوار سوله پوشش سقف ورق ساندویچ پانل


 

ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل پانل ساندویچی پانل دیواری پانل سقفی پنل ماموت پانل ساندویچ سقف پانل ساندویچ پنل دیوار پانلی
Left direction
50
30
20
Right direction