ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده ,ایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

سـاندویچ پانل پلی اورتان سقـفی, دیواری, پیچ مخفی , سردخانه ای, کـلین روم

شرکت ماموت در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید و ساخت ساختمانهای پیش ساخته فلزی و انواع پروفیل باز تاسیس گردید. در حال حاضر این گروه عظیم صنعتی با ظرفیت تولید بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع در سال و در مساحت تقریبی ۱۰۰ هکتار در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری مشغول فعالیت می باشد.

مزایای ساندویچ پانل: مقاوم در برابر زلزله - وزن سبك - نصب سریع و آسان - عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی

لیست محصولات و خدمات شرکت ماموت (ساندویچ پانل - کانکس)

ساندویچ پانل دیواری

پانل سقفی ماموت با استفاده از بهترین مواد اولیه ، تکنولوژی روز و پرسنل متخصص و متعهد ، از ضخامت 4الی 15 سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت ( دانسیته 40)تولید می شود .

ساندویچ پانل سقفی

پانل دیواری و سقفی ماموت یکی از بهترین گزینه ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی ،سردخانه ها ،کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد. این پانل با عرض مفید 1/14 متر، سهولت در طراحی فضاها را فراهم می کند .

پوشش سوله تولیدی ، صنعتی ، انبارها و سردخانه ها

ساندویچ پانل های سردخانه ای یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت سردخانه است ...

تولید ساندویچ پانل در ماموت در انواع پانل سقفی , پانل دیواری , سردخانه ای

ساندویچ پانل در ساخت کانکس و سازه های فلزی کاربرد داشته ومی توان از ساندویچ پانل در انواع ساخت کانکس کارگاهی, کانکس نگهبانی, کانکس پرتابل, کانکس سرویس بهداشتی استفاده کرد.

ماموت بزرگترین تولید کننده محصولات ساندویچ پانل ، ، پانل دیواری ، ساندویچ پنل دیواری

ارائه انواع ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی، دیواری،پیچ مخفی، سردخانه ای، کلین روم(اتاقهای تمیز) با دانسیته 40 کیلوگرم بـر متر مکعب، مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی و مشاوره در امر طراحی سالنهای نگهداری مرغ با سبکترین مصالح و حداقل مصرف انرژی با کمترین زمان اجرا، ساخت انواع کانکس و سردخانه های پرتابل زیر صفر و بالای صفر، مهمترین فعالیتهای شرکت ماموت به شمار می روند.

شرکت ماموت

شرکت ماموت با بهره ‌گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌ های معتبر خارجی، امكان توليد ساندویچ پانل قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته ‌های مشتری را فراهم نموده است. نحوه تماس با شرکت ماموت ... , شرکت ماموت , مجتمع صنعتی ماموت , ساندویچ پانل شرکت ماموت , تلفن شرکت ماموت , تلفن کارخانه ماموت , تلفن ماموت , شماره تلفن ماموت , شماره تماس شرکت ماموت , پانل ماموت, سایت شرکت ماموت , پانل شرکت ماموت, سایت کارخانه ماموت , آدرس شرکت ماموت ,آدرس کارخانه ماموت .

ساندویچ پانل شرکت ماموت

مجتمع صنعتي ماموت در سال 1370 هجري شمسي در زميني به وسعت 50 هكتار در زمينه تولید ساندویچ پانل فعالیت خودر را آغاز نمود.بر اساس آخرين گزارش شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در تير ماه امسال كارخانجات مجتمع صنعتي ماموت با بهره گيري از ماشين آلات و نيروهاي متخصص آموزش ديده در واحدهاي صنعتي اروپا هم اكنون يكي از كارخانجات معتبر و مطرح در سطح خاور می باشد

ساندویچ پنل

ماموت تولید کننده ساندویچ پانل سقفی ، دیواری ، سردخانه ای . ماموت برزگترین و با کیفیت ترین و معتبر ترین تولید کننده پانل پوششی سوله در خاورمیانه

ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای

تولید و ارائه انواع ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، که جهت استفاده به عنوان دیوار و سقف پیش ساخته سوله و سازه های صنعتی و تولیدی و مرغداری و سردخانه کاربرد دارد. بالاترین ، بهترین و باکیفیت ترین ساندویچ پانل ها از نوع ورق الوزینگ ، گالوانیزه و یا آلومینیوم می باشد.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد. ساندویچ پانل ها جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی سوله ها ، ساختمان های پیش ساخته ، کانکس و سردخانه ها می باشند.

ساندویچ پانل - sandwich panels

ساندویچ پانل از دورو ورق آلوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم پیش رنگ شده وارداتی به ضخامت 5/0 میلیمتر ( از یکطرف 25 میکرون رنگ کوره ای پخته پلیستر و از طرف داخل حاوی 7 میکرون پرایمر جهت چسبندگی قطعی فوم به ورق ) با ۴ سانت ایزوله پلی اورتان با دانسیته 2+40 کیلوگرم در متر مکعب.

ساندویچ پانل - ساندویچ پنل - پانل - پنل - پانل ساندویچی

انواع دیوار پیش ساخته عبارتست از : ساندویچ پانل ، ساندویچ پنل ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، پانل سقفی ، پانل دیواری ، پانل سوله ، پانل ساندویچی ، کارخانه ساندویچ پانل ، اطلاعات ساندویچ پانل ، پانل سقفی و دیواری سوله ، ساندویج پانل سقف و دیوار ، پانل مجتمع صنعتی ماموت ،تولید کننده ساندویچ پنل ، پنل دیواری ، پنل سقفی ، ساندویج پانل از فوم پلی یورتان ،ساندویج پانل جهت پوشش سقف و دیوار کاربرد دارد.

ساندویچ پانل در انواع سقفی و دیواری و سردخانه ای

ماموت بزگترین تولید کننده و صادر کننده ساندویچ پانل تولیدی پوشش سوله و سازه های سازه های ساختمانی و سردخانه در ایران و خاور میانه است ،تولیدات شامل :انواع ساندویچ پانل دیواری سوله ، انواع ساندویچ پانل سقفی سوله ،انواع ورق الوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم دیواری و سقفی. جهت کسب اطلاعات از بهای (قیمت) ساندویچ پانل ها به وب سایت پانل ماموت وارد شوی

تولید کننده ساندویچ تولید کننده ساندویچ پانل - تولید کننده پانل سقفی - تولید کننده پانل دیواری - تولید کننده پانل سردخانه ای

شرکت ماموت پانل با سابقه تولید بیش از پنج میلیون متر مربع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان و به کارگیری یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید به روز اروپایی ( کانتینیوس ) و با بهره گیری از پرسنل مجرب و آزموده مفتخر است مشخصات فنی تولیدات خود را در جهت استحضار مدیران، مجریان و مشاورین محترم صنایع ملی و خصوصی به عرض برساند.

لیست اسامی تولید کنندگان ساندویچ پانل - تولید کنندگان پانل ساندویچی - شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل

کارخانه شرکت ماموت پانل یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده ساندویچ پانل در ایران میباشد که از جدیدترین فناوری و تکنولوژی تولید , همزمان با فناوری شرکتهای مطرح اروپایی بهره میبرد و فعالیت خود را همزمان با آغاز سال تولید ملی آغاز نموده است. شركت ماموت توليد كننده انواع ساندويچ پانل هاي سقفي و ديواري با فوم پلي پلی یورتان با ظرفيت توليد بيش از 5000000 متر مربع در سال است.

فروشنده ساندویچ پانل - فروشندگان ساندویچ پانل - مرکز فروش ساندویچ پانل - فروش ساندویچ پانل ماموت - فروشنده پانل سوله

پانل شرکت ماموت با هدف تولید و فروش انواع ساندویچ پانل ( سقفی ، دیواری ، سرد خانه ای ) از ورق پیش رنگ شده خارجی با عایق های پلی یورتان که کاربردهای مختلف در عایق بندی و بلوک های سقفی را دارد و با اتکا به چندین دهه پیشینه درخشان در زمینه ساخت سازه های فلزی پیش ساخته و انواع پوشش فلزی و ساندویچ پانل در شهرک صنعتی صنایع ساختمانی فعالیت می نماید.تولید و فروش ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ، دو رو ورق و یکرو ورق، نوع ورق مورد استفاده از ورقهای (گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک میباشد.

پوشش سوله - پوشش دیوار سوله - ورق ساندویچ پانل - ورق پوشش سقف - ورق پوشش سوله - پوشش سقف شیروانی

میزان پوشش گالوانیزه (ضخامت روی ) بر روی ورق ها و سایر مقاطع فولادی متفاوت می باشد. میزان پوشش گالوانیزه ورق ها بر اساس جرم پوشش فلز روی آنها تعیین می گردد. از نظر ظاهری نیز ورق گالوانیزه به سه نوع ورق گالوانیزه بدون گل، ورق گالوانیزه گل ریز و ورق گالوانیزه گل درشت تقسیم بندی می شود. تفاوت این سه دسته ورق گالوانیزه در شکل گیری کریستال (گل) گالوانیزه بر روی ورق است که شکل گیری کریستال ها بسته به سرعت سرد نمودن ورق و میزان روی بکار رفته در فرآیند گالوانیزاسیون متفاوت خواهد بود.

By P Web Design Company

سازه ساندویچ پانل

نوشته شده توسط mazlumi
سه شنبه, 23 خرداد 1396 ساعت 04:36
شرکت سازه و سوله به عنوان بزرگترین و مجهزترین سازنده سازه های فلزی، با ظرفیت ماهانه ^&* تن و به وسعت ^&* هکتار ، در سال 1384 تاسیس گردید و با بهره گیری از آخرین نرم افزارها و سخت افزارهای روز دنیا نسبت به ساخت سازه های فلزی با بیش از &*) نفر پرسنل اقدام نموده است.
واحد طراحی و مهندسی با بکارگیری جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا از قبیل Tekla Structure در خصوص طراحی و تهیه نقشه های کارگاهی، سهم بسزایی در تسهیل برنامه ریزی تولید داشته و با بهره گیری از مدلسازی سه بعدی ، مشکلات نصب را به کمترین میزان ممکن رسانده است .
واحد برنامه ریزی این واحد،با استفاده از بانک اطلاعاتی منسجم و مختص سازه های فلزی، پس از دریافت نقشه های کارگاهی هر پروژه، با استفاده از گزارشات نرم افزار X-Steel و برآورد مواد آن ، از واحد مهندسی نسبت به مدل نمودن مراحل کاری قطعات اصلی (Assemle) و فرعی (sigle) اقدام نموده و با ارائه برنامه اولویت بندی شده تولید ، به طور روزانه با توجه به بارکد تعریف شده ، گزارشات تولید را در بانک اطلاعاتی وارد و پس از تحلیل کلیه گزارشات لازم کارفرما و واحدهای داخلیو به طور منظم گزارشات کنترل پروژه های جاری را به روز میگرداند . همچنین کنترل موجود تحت نظر این واحد نسبت به تعیین نقاط سفارش و تامین کلیه مواد اولیه مصرفی شرکت اقدام می نماید.
واحد کنترل کیفیت این واحد ، با بهره مندی از افراد متخصص و با تجربه و همچنین بکارگیری تجهیزات پیشرفته ، ضمن بازرسی مواد اولیه مورد مصرف ، کنترل مشخصه ها و ویژگی های مهم محصول را در تمامی مراحل ساخت مونتاژ و بسته بندی و ارسال عهده دار می باشد . به منظور حصول اطمینان از انطباق مشخصات محصول با استاندارد های مرتبط و برآورده سازی نیازمندی های تعیین شده از سوی مشتریان تست ها و آزمون های کاربردی ( اعم از تست های مخرب و غیرمخرب) در مراحل مشخص تحقق محصول طرح ریزی شده و اجرا می گردد.
برش گرم این واحد با بهره گیری از دستگاه های CNC برش پلاسما و NC برش هواگاز ، نسبت به برش ورق های تا ضخامت 100 میلیمتر ، با اشکال مختلف ولانه زنبوری کردن تیرآهن ها ، سهم مهمی در تامین قطهات تولید ، به عهده دارد.
برش سرد این واحد با بهره گیری از چند دستگاه کیوتین، با ابعاد مختلف ، کلیه ورق ها تا ضخامت 15 میلیمتر را برش می نماید.
برش و سوراخکاری پروفیل این واحد ، با بهره گیری از دستگاه های CNC فول اتومات ، کلیه پروفیل ها اعم از تیر آهن معمولی و بال پهن ، قوطی ، ناودانی و میلگرد را برش نموده و در صورت نیاز ، سوراخکاری همزمان نیز انجام می دهد . در این واحد دستگاه های مخصوص ساخت قطعات Pipe Rack نیز موجود می باشد.
سوراخکاری در این واحد قطعاتی که نیاز به سوراخکاریداشته و توسط واحدهای برش گرم و سرد ، تولید شده به وسیله دستگاه های CNC دریل و پانچ طبق نقشه ، اقدام به سوراخکاری می نماید.
باکس سازی و اچ سازی در این قسمت، کلیه مقاطع غیر پروفیلی (تیر ورقی) به وسیله دستگاه های اتوماتیک باکس سازی و اچ سازی، ساخته می شود . صحت و دقت این دستگاه ها منطبق با رواداری های کلیه استانداردهای جهانی می باشد.
جوش اتوماتیک واحد تولید ، در راستای تبدیل و جایگزینی هرچه بیشتر جوشکاری های دستی به ماشینی، تمام کوشش خود را به کار می گیرد ، تا آنجا که قسمت جوش اتوماتیک ، با بکارگیری ده ها دستگاه مختلف جوشکاری ماشینی ، به این مهم دست یافته است . ضمنا این واحد با بهره گیری از دستگاه جوش الکترواسک وجه چهارم استیفنرهای داخل مقاطع باکس ها را نیز به صورت ماشینی جوشکاری می نماید.
جوش نهایی واحد تولید تمامی قسمتهایی را که در آنها امکان جوشکاری ماشینی وجود ندارد با دستگاه های GMAW جوشکاری می نماید.
شات بلاست این شرکت جهت بالا بردن کیفیت سطح رنگ آمیزی و رعایت مسائل زیست محیطی به جار سند بلاست از سیستم شات بلاست استفاده می نماید.
رنگ آمیزی رنگ آمیزی کلیه قطعات با Air less و به صورت دستی اعمال می گردد واین شرکت طبق استانداردهای درخواستی کارفرماها، برای شرایط مختلف محیطی، توانایی لازم را دارا می باشد.

a

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 14 مرداد 1396 ساعت 06:25 )


 

ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل پانل ساندویچی پانل دیواری پانل سقفی پنل ماموت پانل ساندویچ سقف پانل ساندویچ پنل دیوار پانلی
Left direction
50
30
20
Right direction