ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .که ماده ,ایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد . ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.

سـاندویچ پانل پلی اورتان سقـفی, دیواری, پیچ مخفی , سردخانه ای, کـلین روم

شرکت ماموت در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید و ساخت ساختمانهای پیش ساخته فلزی و انواع پروفیل باز تاسیس گردید. در حال حاضر این گروه عظیم صنعتی با ظرفیت تولید بیش از ۵۰۰۰۰ متر مربع در سال و در مساحت تقریبی ۱۰۰ هکتار در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری مشغول فعالیت می باشد.

مزایای ساندویچ پانل: مقاوم در برابر زلزله - وزن سبك - نصب سریع و آسان - عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی

لیست محصولات و خدمات شرکت ماموت (ساندویچ پانل - کانکس)

ساندویچ پانل دیواری

پانل سقفی ماموت با استفاده از بهترین مواد اولیه ، تکنولوژی روز و پرسنل متخصص و متعهد ، از ضخامت 4الی 15 سانتی متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت ( دانسیته 40)تولید می شود .

ساندویچ پانل سقفی

پانل دیواری و سقفی ماموت یکی از بهترین گزینه ها جهت پوشش دیواره های فضاهای صنعتی ،سردخانه ها ،کانکس ها ، ساختمان های پیش ساخته و.. می باشد. این پانل با عرض مفید 1/14 متر، سهولت در طراحی فضاها را فراهم می کند .

پوشش سوله تولیدی ، صنعتی ، انبارها و سردخانه ها

ساندویچ پانل های سردخانه ای یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت سردخانه است ...

تولید ساندویچ پانل در ماموت در انواع پانل سقفی , پانل دیواری , سردخانه ای

ساندویچ پانل در ساخت کانکس و سازه های فلزی کاربرد داشته ومی توان از ساندویچ پانل در انواع ساخت کانکس کارگاهی, کانکس نگهبانی, کانکس پرتابل, کانکس سرویس بهداشتی استفاده کرد.

ماموت بزرگترین تولید کننده محصولات ساندویچ پانل ، ، پانل دیواری ، ساندویچ پنل دیواری

ارائه انواع ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی، دیواری،پیچ مخفی، سردخانه ای، کلین روم(اتاقهای تمیز) با دانسیته 40 کیلوگرم بـر متر مکعب، مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی و مشاوره در امر طراحی سالنهای نگهداری مرغ با سبکترین مصالح و حداقل مصرف انرژی با کمترین زمان اجرا، ساخت انواع کانکس و سردخانه های پرتابل زیر صفر و بالای صفر، مهمترین فعالیتهای شرکت ماموت به شمار می روند.

شرکت ماموت

شرکت ماموت با بهره ‌گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌ های معتبر خارجی، امكان توليد ساندویچ پانل قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته ‌های مشتری را فراهم نموده است. نحوه تماس با شرکت ماموت ... , شرکت ماموت , مجتمع صنعتی ماموت , ساندویچ پانل شرکت ماموت , تلفن شرکت ماموت , تلفن کارخانه ماموت , تلفن ماموت , شماره تلفن ماموت , شماره تماس شرکت ماموت , پانل ماموت, سایت شرکت ماموت , پانل شرکت ماموت, سایت کارخانه ماموت , آدرس شرکت ماموت ,آدرس کارخانه ماموت .

ساندویچ پانل شرکت ماموت

مجتمع صنعتي ماموت در سال 1370 هجري شمسي در زميني به وسعت 50 هكتار در زمينه تولید ساندویچ پانل فعالیت خودر را آغاز نمود.بر اساس آخرين گزارش شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در تير ماه امسال كارخانجات مجتمع صنعتي ماموت با بهره گيري از ماشين آلات و نيروهاي متخصص آموزش ديده در واحدهاي صنعتي اروپا هم اكنون يكي از كارخانجات معتبر و مطرح در سطح خاور می باشد

ساندویچ پنل

ماموت تولید کننده ساندویچ پانل سقفی ، دیواری ، سردخانه ای . ماموت برزگترین و با کیفیت ترین و معتبر ترین تولید کننده پانل پوششی سوله در خاورمیانه

ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای

تولید و ارائه انواع ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، که جهت استفاده به عنوان دیوار و سقف پیش ساخته سوله و سازه های صنعتی و تولیدی و مرغداری و سردخانه کاربرد دارد. بالاترین ، بهترین و باکیفیت ترین ساندویچ پانل ها از نوع ورق الوزینگ ، گالوانیزه و یا آلومینیوم می باشد.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد. ساندویچ پانل ها جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی سوله ها ، ساختمان های پیش ساخته ، کانکس و سردخانه ها می باشند.

ساندویچ پانل - sandwich panels

ساندویچ پانل از دورو ورق آلوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم پیش رنگ شده وارداتی به ضخامت 5/0 میلیمتر ( از یکطرف 25 میکرون رنگ کوره ای پخته پلیستر و از طرف داخل حاوی 7 میکرون پرایمر جهت چسبندگی قطعی فوم به ورق ) با ۴ سانت ایزوله پلی اورتان با دانسیته 2+40 کیلوگرم در متر مکعب.

ساندویچ پانل - ساندویچ پنل - پانل - پنل - پانل ساندویچی

انواع دیوار پیش ساخته عبارتست از : ساندویچ پانل ، ساندویچ پنل ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، پانل سقفی ، پانل دیواری ، پانل سوله ، پانل ساندویچی ، کارخانه ساندویچ پانل ، اطلاعات ساندویچ پانل ، پانل سقفی و دیواری سوله ، ساندویج پانل سقف و دیوار ، پانل مجتمع صنعتی ماموت ،تولید کننده ساندویچ پنل ، پنل دیواری ، پنل سقفی ، ساندویج پانل از فوم پلی یورتان ،ساندویج پانل جهت پوشش سقف و دیوار کاربرد دارد.

ساندویچ پانل در انواع سقفی و دیواری و سردخانه ای

ماموت بزگترین تولید کننده و صادر کننده ساندویچ پانل تولیدی پوشش سوله و سازه های سازه های ساختمانی و سردخانه در ایران و خاور میانه است ،تولیدات شامل :انواع ساندویچ پانل دیواری سوله ، انواع ساندویچ پانل سقفی سوله ،انواع ورق الوزینگ ، گالوانیزه ، آلومینیوم دیواری و سقفی. جهت کسب اطلاعات از بهای (قیمت) ساندویچ پانل ها به وب سایت پانل ماموت وارد شوی

تولید کننده ساندویچ تولید کننده ساندویچ پانل - تولید کننده پانل سقفی - تولید کننده پانل دیواری - تولید کننده پانل سردخانه ای

شرکت ماموت پانل با سابقه تولید بیش از پنج میلیون متر مربع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان و به کارگیری یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید به روز اروپایی ( کانتینیوس ) و با بهره گیری از پرسنل مجرب و آزموده مفتخر است مشخصات فنی تولیدات خود را در جهت استحضار مدیران، مجریان و مشاورین محترم صنایع ملی و خصوصی به عرض برساند.

لیست اسامی تولید کنندگان ساندویچ پانل - تولید کنندگان پانل ساندویچی - شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل

کارخانه شرکت ماموت پانل یکی از بهترین شرکتهای تولید کننده ساندویچ پانل در ایران میباشد که از جدیدترین فناوری و تکنولوژی تولید , همزمان با فناوری شرکتهای مطرح اروپایی بهره میبرد و فعالیت خود را همزمان با آغاز سال تولید ملی آغاز نموده است. شركت ماموت توليد كننده انواع ساندويچ پانل هاي سقفي و ديواري با فوم پلي پلی یورتان با ظرفيت توليد بيش از 5000000 متر مربع در سال است.

فروشنده ساندویچ پانل - فروشندگان ساندویچ پانل - مرکز فروش ساندویچ پانل - فروش ساندویچ پانل ماموت - فروشنده پانل سوله

پانل شرکت ماموت با هدف تولید و فروش انواع ساندویچ پانل ( سقفی ، دیواری ، سرد خانه ای ) از ورق پیش رنگ شده خارجی با عایق های پلی یورتان که کاربردهای مختلف در عایق بندی و بلوک های سقفی را دارد و با اتکا به چندین دهه پیشینه درخشان در زمینه ساخت سازه های فلزی پیش ساخته و انواع پوشش فلزی و ساندویچ پانل در شهرک صنعتی صنایع ساختمانی فعالیت می نماید.تولید و فروش ساندویچ پانل های سقفی و دیواری ، دو رو ورق و یکرو ورق، نوع ورق مورد استفاده از ورقهای (گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک میباشد.

پوشش سوله - پوشش دیوار سوله - ورق ساندویچ پانل - ورق پوشش سقف - ورق پوشش سوله - پوشش سقف شیروانی

میزان پوشش گالوانیزه (ضخامت روی ) بر روی ورق ها و سایر مقاطع فولادی متفاوت می باشد. میزان پوشش گالوانیزه ورق ها بر اساس جرم پوشش فلز روی آنها تعیین می گردد. از نظر ظاهری نیز ورق گالوانیزه به سه نوع ورق گالوانیزه بدون گل، ورق گالوانیزه گل ریز و ورق گالوانیزه گل درشت تقسیم بندی می شود. تفاوت این سه دسته ورق گالوانیزه در شکل گیری کریستال (گل) گالوانیزه بر روی ورق است که شکل گیری کریستال ها بسته به سرعت سرد نمودن ورق و میزان روی بکار رفته در فرآیند گالوانیزاسیون متفاوت خواهد بود.

By P Web Design Company

ماموت , شرکت ماموت , کارخانه ماموت , مجتمع صنعتی ماموت , دفتر ماموت , دفتر مرکزی ماموت , گروه صنعتی ماموت , ساندویچ پانل

نوشته شده توسط mazlumi
چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1392 ساعت 13:16

 

ماموت , برترين صادركننده سال

 

مديرعامل:------
رييس هيات‌مديره: ----
پرسنل: تعداد افراد شاغل به طور مستقيم در اين مجتمع --نفر و غيرمستقيم بيش از -- نفر است.

طرح آينده: خانه‌سازي به صورت صنعتي و در سطح انبوه با نازل‌ترين قيمت ممكن جز برنامه‌هاي آتي اين مجتمع صنعتي است.


ماموت برندي شناخته شده در پهنه صنعت بين‌الملل و نامي آشنا در عرصه جاده‌ها، به عنوان يكي از بزرگ‌ترين مجتمع‌هاي صنعتي كشور در سال --- فعاليت خود را  آغاز كرد و در حال حاضر پس از گذشت بيش از مشغول به فعاليت است.
اين شركت با دارا بودن كادر فني مجرب و متخصص با هدف كيفت برتر و توجه خاص مديريت ارشد سازمان به اين هدف با شعار «كيفيت برتر از آن ما است» توانسته است گام‌هاي بزرگ و موثري را در جهت پيشبرد صنعت حمل‌ونقل و سازه و سوله بردارد.
اين مجتمع با بهره‌گيري از دانش و تجربه داخلي و تكنولوژي شركت‌هاي معتبر خارجي، امكان توليد قابل رقابت با محصولات برتر جهاني براساس خواسته‌هاي مشتري را فراهم نموده كه در اين خصوص با برنامه‌ريزي به عمل آمده و تجهيز كارخانه‌هاي خود به ماشين‌آلات كسب تكنولوژي روز دنيا، يكي از برترين و مطرح‌ترين صنايع در كيفيت توليد و حجم صادرات محسوب مي‌شود.
ماموت به منظور افزايش توليدات خود و همچنين تسهيل صادرات اقدام به احداث كارخانه‌اي مدرن در كشورهاي حوزه خليج‌فارس و تاسيس شركت‌‌هاي تجاري در كشورهاي آلمان، كويت، عراق و كشورهاي آفريقايي نموده است.
مجتمع صنعتي ماموت با تكيه بر رعايت استانداردهاي ملي و بين‌المللي و با بهره‌گيري از كليه توان مهندسي، تجربه و دانش فني، در راستاي تحقيق و توسعه و توليد پنج گروه محصولات متنوع در چندين نوبت به عنوان توليدكننده و صادر كننده نمونه انتخاب و از مقام محترم، لوح برترين صنايع را در اين خصوص دريافت كرده است.
ماموت با توليدات خود علاوه بر پاسخگويي به نياز داخلي در تحقق اهداف توسعه اقتصادي برنامه ر با صدور اين محصولات به سه قاره اروپا، آسيا و آفريقا، گام‌هاي اثربخشي برداشته است.
محصولات ماموت:
الف) ساخت انواع تريلر (چادري ترانزيت، كفي، كمپرسي، يخچالي، كمرشكن و بوژي)
در حال حاضر، ماموت به عنوان معتبرترين نام در صنعت حمل‌و‌نقل كشور با نوآوري و بهره‌مندي از تكنولوژي برتر و كسب اعتماد در ارائه خدمات پس از فروش با ظرفيتي بيش از 5000 دستگاه انواع تريلر در سال، توانسته است حجم وسيعي از توليدات خود را به كشورهاي امارات‌متحده، عربستان، كويت، عراق، سودان، ليبي، سوريه، قزاقستان و ساير كشور‌ها صادر نمايد.
ب) انواع اتاق‌هاي ايزوله و حمل بار
كيفيت، زيبايي، سرعت در توليد، متمايز‌ترين نكات در توليد اتاق‌هاي ايزوله و حمل بار بوده و بي‌شك درخصوص اين‌گونه محصولات پرفروش‌ترين در كشور است.
ماموت نماينده انحصاري شركت ترموكينگ  بوده كه خود برترين توليدكننده يونيت‌هاي سردكننده در جهان است.
سردخانه‌هاي ثابت و متحرك ماموت پاسخي مناسب به نياز‌هاي كليه توليدكنندگان و حمل‌كنندگان موادغذايي،‌ دارويي، شيميايي و ساير اقلام است.
ج) توليد انواع قطعات پيش‌ساخته (ساندويچ پانل)
مجمتع صنعتي ماموت در‌حال‌حاضر روزانه بيش از 8000متر مربع پانل در انواع سقفي، ديواري و سردخانه‌اي توليد مي‌كند پانل‌هاي مزبور با توجه به ويژگي‌هاي خاص عايق‌هاي بسيار مناسب در برابر حرارت، صوت و رطوبت بوده و زيبايي، سرعت در توليد مونتاژ، سبكي و تنوع توليد آن توجه بسياري از متخصصان و مهندسان عمراني و صنعتي را جلب كرده است و از اين رو به جرات مي‌توان گفت اين محصول قابليت اجرا در بيشتر پروژه‌هاي ملي را دارد. كشور‌هاي حاشيه خليج‌فارس نيز مجذوب كيفيت برتر و متمايز اين محصول شده و جزو مشتريان وفادار ماموت هستند. جنس ورق‌ها از فولاد مخصوص با روكش آلوزينگ (آلياژ روي و آلومينيوم) به همراه فوم‌ پلي‌اورتان است.
د) كانكس و خانه‌هاي پيش‌ساخته
كانكس‌هاي ماموت داراي ويژگي‌‌هاي خاصي از قبيل، سبكي، مقاومت و استحكام، عايق در برابر گرما و سرما بوده و قابليت اتصال به يكديگر جهت ايجاد فضاهاي بزرگ‌تر را دارند. كانكس‌ها طبق نظر متقاضي، طراحي، پارتيشن‌بندي و تجهيز گرديده و بهترين گزينه براي فضاي قابل انتقال هستند.
هـ) انواع اسكلت و سازه‌هاي فلزي
توليد انواع سازه‌هاي فلزي با فولاد مخصوص ST52 با اتصالات پيچ‌ و مهره و انواع پايپرك‌هاي صنعتي به ظرفيت ماهانه 5000تن از ديگر محصولات ماموت به شمار مي‌آيد.

 

 

ماموت

شرکت ماموت

مجتمع ماموت

درباره ماموت

گروه صنعتی ماموت

دفتر مرکزی ماموت

دفتر ماموت

کارخانه ماموت

کارخانجات ماموت

شرکت تولیدی ماموت

شرکت های تابعه ماموت

شرکت ماموت دیزل

شرکت ماموت تلکا

شرکت ماموت سوله

شرکت ماموت وزنه

گواهینامه های ماموت

رمز موفقیت ماموت

مدیر عامل ماموت

رییس ماموت

سرمایه گذار ماموت

تولیدات ماموت

تولیدات کارخانه ماموت

مجتمع ماموت

ماموت دیزل

ماموت تلکا

دفتر مجتمع صنعتی ماموت

افتخارات مجتمع صنعتی ماموت

رزومه ماموت

تاریخچه ماموت

آدرس دفتر ماموت

آدرس کارخانه ماموت

آدرس شرکت ماموت

مچتمع صنعتی ماموت تهران

صاحب کارخانه ماموت

کارخانه ماموت کرج

استخدام گروه صنعتی ماموت

گروه ماموت

گروه توسعه اقتصادی ماموت

کارخانجات صنعتی ماموت

کارخانجات تولیدی ماموت

ویژگی محصولات ماموت

شرکت ماموت تهران

معرفی ماموت

دفتر کارخانه ماموت

مجتمع صنعتی ماموت

تولیدات شرکت ماموت

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 10 خرداد 1396 ساعت 07:50 )


 

ساندویچ پانل ماموت ساندویچ پانل پانل ساندویچی پانل دیواری پانل سقفی پنل ماموت پانل ساندویچ سقف پانل ساندویچ پنل دیوار پانلی
Left direction
50
30
20
Right direction